• mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Projekto trukmė: 2023-04-01–2023-11-30.

Projekte dalyvavo Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių bendruomenė.

Projekto tikslas – telkti progimnazijos bendruomenę, formuojant ekologinę kultūrą, ugdant ekologinę savimonę ir gamtamokslinę kompetenciją, tobulinti aplinkosauginę komunikaciją, ugdyti aplinkai draugiškus visuomenės gyvenimo įpročius, įgyvendinti aplinkai palankaus gyvenimo būdo skatinimo priemones, skatinant bendruomenę rūpintis aplinkos apsauga, rūšiuoti atliekas, tausoti gamtinius išteklius, pažinti ir saugoti biologinę įvairovę ir kraštovaizdį, pasirinkti aplinkai draugišką gyvenimo būdą.

Projekto „Į pagalbą gamtai“ ataskaita.

 pagalb gamtai 1

pagalb gamtai 2