logotipas

ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

2020–2021 mokslo metai

Klasių vadovai, mokytojai, pedagogai

1a kl. – Raimonda Aušbikavičienė,  pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

1b kl. – Asta Patapkinienė,  pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2a kl. – Dalia Timinskaitė,  pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2b kl. – Žyginta Čepulienė, pradinio ugdymo mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

3a kl. – Asta Gudauskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

3b kl. – Janina Baškytė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

4a kl. – Indrė Šeškevičiutė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

4b kl. – Kristina Montvilienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

5b kl. – Asta Povilaitytė, matematikos mokytoja metodininkė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

6 kl. –  Aušra Višniauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

7 kl. –  Giedrė Savickienė, muzikos vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

8 kl. – Rasa Sidabrienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jurgita Levanaitienė, lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja, rusų kalbos vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Aušrinė Jarutienė, vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Virginija Motuzienė, biologijos, gamtos ir žmogaus mokytoja metodininkė, chemijos vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kristina Juodeikienė, fizikos, informacinės technologijų vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vilma Urniežienė, geografijos vyresnioji mokytoja, bibliotekininkė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Romena Ruškienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Romualda Katauskaitė, dailės ir technologijų vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Albinas Klumbys, kūno kultūros ir  žmogaus saugos mokytojas metodininkas, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jadvyga Jurevičienė, kūno kultūros vyresnioji mokytoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Daiva Gasaitienė, vyresnioji logopedė ir specialioji pedagogė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mokytojai metodininkai – 11

Vyresnieji mokytojai – 22

Mokytojai – 9

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojai, priešmokyklinio ugdymo pedagogai

Roma Girdzevičienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Diana Kirjanienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nijolė Krankalienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sandra Kristutienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Rasa Lakačauskienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vida Maigienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Simona Labanauskienė, meninio ugdymo mokytoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.