• Sport.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg

logotipasDraugiška, įdomi, šilta ir jauki Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla maloniai kviečia  nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. tapti  mūsų kūrybingos bei besimokančios bendruomenės nariais!

Puikios ir vis atsinaujinančios mokyklos kūrybinės erdvės, geranoriškas ir nuolat tobulinantis savo kompetencijas kolektyvas padės atsiskleisti kiekvieno gebėjimams ir individualumui, patirti asmeninę sėkmę. Mokykloje gerbiama ir vertinama kiekvieno bendruomenės nario nuomonė, atsižvelgiama į interesus bei poreikius, skatinamas mokinių savarankiškumas, sėkmingai ugdoma  jų socialinė, pilietinė ir kultūrinė branda.

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos bendruomenė nuolat mokosi būti kartu, nes siekiame, kad kiekviena čia praleista diena būtų prasminga, įdomi ir nepakartojama!

Jei Jūs norite augti  drauge su mumis, prašymus galite teikti darbo dienomis nuo 8–17 val. Aušros g. 2, Ginkūnai. 

Dėl priėmimo galima teirautis  tel. (8 41) 58 92 70; (8 620) 91 147;  el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

PRIIMAMŲ NUO 2018-09-01 Į PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES VAIKŲ PRELIMINARŪS SĄRAŠAI

PRAŠYMŲ FORMOS:

AKTUALI  INFORMACIJA DĖL SOCIALINĖS PARAMOS

SOCIALINĖ PARAMA MOKINIAMS

DĖL PSICHOLOGINĖS PAGALBOS TEIKIMO MOKINIAMS

  • Šiaulių m. psichikos sveikatos centro psichologės priima ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus konsultacijoms (kai šeimos gydytojas yra centrinėje Šiaulių m. poliklinikoje arba Ginkūnų pirminės sveikatos priežiūros centre). Registruotis reikia poliklinikoje (Vilniaus 101, IV aukštas). Šeimos gydytojo siuntimo nereikia. Jei šeimos gydytojas dirba Dainų poliklinikoje, registruotis pas psichologus reikia toje poliklinikoje.

NAUDINGOS NUORODOS:

  • Švietimo ir mokslo ministerijos informaciją tėvams rasite čia.
  • Informaciją apie saugų internetą rasite čia.
  • Pozityvi tėvystė. Patarimus tėvams rasite čia.
  • Šiaulių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro paruoštą informaciją rasite čia.

pozityvi seima1Siūlome paskaityti specialistų parengtą ir skelbiamą interneto svetainėse informaciją apie vaikų auklėjimą, ugdymą ir kt.

paguodaŠiaulių m. psichikos sveikatos centro psichologės priima ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus konsultacijoms (kai šeimos gydytojas yra centrinėje Šiaulių m. poliklinikoje arba Ginkūnų pirminės sveikatos priežiūros centre).

sveikas

Kiekvienais metais, mokslo metų pradžioje, iki rugsėjo 15 d., turi būti pateiktas Vaiko sveikatos pažymėjimas, forma Nr. 027-1/a (Higienos norma HN 75:2010).

2 procDėkojame visiems, skyrusiems 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramą Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklai 2016 metais.

Tikimės Jūsų paramos ir šiemet.