PRAŠYMŲ FORMOS:

AKTUALI  INFORMACIJA DĖL SOCIALINĖS PARAMOS

SOCIALINĖ PARAMA MOKINIAMS

INFORMACIJA DĖL SVEIKATOS PAŽYMĖJIMŲ

• Kiekvienais metais, mokslo metų pradžioje, iki rugsėjo 15 d., turi būti pateiktas Vaiko sveikatos pažymėjimas, forma Nr. 027-1/a (Higienos norma HN 75:2010).
  • Rekomenduojame neatidėti savo vaikų sveikatos patikrinimo paskutinėms vasaros dienoms ar rugsėjo pradžiai.
  • Atkreipkite dėmesį,  ar gydytojai išsamiai užpildė nurodytas grafas, ar pateikė išvadas dėl vaiko galimybių dalyvauti ugdomojoje veikloje, esant pakitimų – ar pateiktos rekomendacijos.
  • Tik žinant ugdytinių sveikatos problemas, galėsime tikslingai vykdyti sveikatos stiprinimo priemones.

DĖL PSICHOLOGINĖS PAGALBOS TEIKIMO MOKINIAMS

• Šiaulių m. psichikos sveikatos centro psichologės priima ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus konsultacijoms (kai šeimos gydytojas yra centrinėje Šiaulių m. poliklinikoje arba Ginkūnų pirminės sveikatos priežiūros centre). Registruotis reikia poliklinikoje (Vilniaus 101, IV aukštas). Šeimos gydytojo siuntimo nereikia. Jei šeimos gydytojas dirba Dainų poliklinikoje, registruotis pas psichologus reikia toje poliklinikoje.

NAUDINGOS NUORODOS:

• Švietimo ir mokslo ministerijos informaciją tėvams rasite čia.
  • Informaciją apie saugų internetą rasite čia.
  • Pozityvi tėvystė. Patarimus tėvams rasite čia.
  • Šiaulių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro paruoštą informaciją rasite čia.

SIŪLOME PASKAITYTI: