248539415_283059013824415_8128267546502309549_n.jpg
Tradicinis tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas įgauna pagreitį. Šiemet projekto partnerių geografija išsiplėtė net per tris žemynus. Savo sukurtus knygų skirtukus su liaudies pasakų motyvais ir herojais siųsime į Kroatiją, Vengriją, Portugaliją, Slovėniją, Rusiją ir JAV.
Projekto metu mokiniai gamins skirtukus ir susipažins su tų šalių liaudies pasakomis.
Antradienį įvyko virtuali 1b klasės mokinių pažintis su Vengrija ir vengrų liaudies pasakomis. Žemėlapyje pirmokai nukeliavo iki Vengrijos, apžiūrėjo bendradarbiaujančios mokyklos aplinką, išklausė mūsų mokyklos bibliotekininkės sekamos vengrų liaudies pasakos „Du godūs meškiukai“, aptarė kokios savybės netinka nei meškinams, nei vaikams ir patikino, kad jų klasėje godžių vaikų tikrai nėra. Renginys baigėsi trumpa to paties pavadinimo animacinio filmo peržiūra.
Bibliotekininkė Vilma Urniežienė