• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg

apie arklius

Spalio mėnesį mūsų priešmokyklinukai kartu su jautuku Dobilu pradėjo savo „kelionę“ po gyvulininkystės ūkį. Pirmiausia jie susipažino su arkliuku:

stebėjo filmuką apie žemaitukus, spalvino knygelėje „Augink, rūpinkis mylėk“ arkliuką, lankėsi Šiaulių r. Naisių žirgyne. Čia mažieji sužinojo, kaip arkliai yra prižiūrimi, kaip jie ruošiami varžyboms, skaičiavo jų laimėjimus. Artimiau pabendravę su arkliukais, vaikai įsitikino, jog gyvūnai jaučia meilę, labai mėgsta bendrauti, leidžiasi glostomi, kalbinami. Grįžę iš Naisių žirgyno, vaikai savo įspūdžius perteikė piešiniuose. Suorganizuota paroda „Įspūdžiai apsilankius žirgyne“ džiaugėsi ne tik vaikų tėveliai, bet ir visa mokyklos bendruomenė.
P.S. Mokykla dalyvauja Žemės ūkio ministerijos įgyvendinamoje Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje.