• Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg

1b saugaus eismo klaseje

Lapkričio 8 d. lankėmės Saugaus eismo klasėje, įsikūrusioje Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate.


Pamokėlės „Būk atidus, saugok save kelyje!“ metu mokėmės, kaip reikia išmintingai elgtis kelyje, sužinojome daug saugaus eismo gudrybių. Supratome, kad ir mes, pradinukai, esame eismo dalyviai, todėl privalome laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, kad kiekvienas esame atsakingas už savo elgesį kelyje. Įsidėmėjome, jog važiuojant automobiliu privalome prisisegti diržus, važinėjant dviračiais turime būti užsidėję šalmus, tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui privalome prisisegti atšvaitus ar kitus šviesą atspindinčius elementus. Jei nesilaikysime taisyklių, gali nutikti skaudžios nelaimės.
Pamokėlės pabaigoje visi pažadėjome laikytis kelių eismo taisyklių, saugoti save ir kitus.
1b klasės mokytoja Kristina