• mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

finalas 2

Prienų sporto centro arenoje susirinko pačios stipriausios Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovės mokyklų krepšinio 3x3 komandos. Viena jų - mūsų progimnazijos mergaičių rinktinė! 

Kuri!!! Nusileidusi tik Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinės mokyklos ir Kazlų Rūdos sav. Plūtiškių gimnazijos komandoms, iškovojo 3-ąją vietą Lietuvoje ir pasipuošė bronzos medaliais!Šaunuolės!  O taip pat labai malonią staigmeną pateikė “karavano” estafetės konkurso rungtyje visas varžoves nugalėjusi Luka Jakubkaitė! Sveikiname mūsų puikiąsias krepšininkes: Luką Jakubkaitę, Kamilę Stočkutę, Smiltę Zeigytę (7b) bei Danielę Žemaitytę (6a)! Džiaugiamės Jūsų pasiekimais ir labai labai didžiuojamės!