• Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

medium_313095418_798892308226898_4264869298074261800_n_fc40bdf845.jpg

Naujienų portalas lrytas.lt pristato projektą „Lietuvos mokytojas 2023", kurio tikslas – įvertinti ir paskatinti mokytojus, keičiančius ne tik mokinių ateitį, bet ir šalies švietimo veidą. Tarp pasiūlytų mokytojų,

kurie padeda ir pataria, kai to labiausiai reikia, žavi savo atsidavimu, mokymu, yra ir mūsų progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Daiva Mačiūnienė.

Atiduokite jai savo simpatijas ir parodykite, kad jos įdėtas darbas yra be galo vertinamas. Balsuoti galima kasdien iki vasario 22 d.

https://plus.lrytas.lt/lietuvos-mokytojas-2023/dalyviai/pradiniu-istaigu/83/?fbclid=IwAR2aLpS9HcfJu_l9t4hrX4wPGQ5qeyZu0l1mHUtKsLM74FEwJtnl0tMz-0c

Daiva – kūrybiška, inovatyvi ir atvira naujovėms mokytoja. Ne vienerius metus aktyviai dalyvauja informatikos ir technologinės kūrybos mokymosi programoje „Vedliai“ bei praktiškai išbando ten įgytas žinias su savo mokiniais. Ji dažnai veda integruotas pamokas, yra aktyvi STEAM mokymo metodų iniciatorė, skatinanti mokinių projektinius darbus, organizuoja užsiėmimus netradicinėse aplinkose. Aktyviai dalyvauja metodinėje veikloje, su progimnazijos, rajono ir šalies pedagogais dalinasi gerąja patirtimi kaip integruoti technologijas į pradinį ugdymą, veda atviras pamokas, konsultuoja kolegas. Daiva dalyvauja įgyvendinant įvairius projektus, organizuoja akcijas, iniciatyvas, konkursus, parodas ir kitus renginius. Kasdieniniu pozityvumu, gera nuotaika dalinasi su mokiniais, tėvais, kolegomis.