Spausdinti

logotipasDraugiška, įdomi, šilta ir jauki Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla maloniai kviečia tapti  mūsų kūrybingos bei besimokančios bendruomenės nariais!

 

Puikios ir vis atsinaujinančios mokyklos kūrybinės erdvės, geranoriškas ir nuolat tobulinantis savo kompetencijas kolektyvas padės atsiskleisti kiekvieno gebėjimams ir individualumui, patirti asmeninę sėkmę. Mokykloje gerbiama ir vertinama kiekvieno bendruomenės nario nuomonė, atsižvelgiama į interesus bei poreikius, skatinamas mokinių savarankiškumas, sėkmingai ugdoma  jų socialinė, pilietinė ir kultūrinė branda.

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos bendruomenė nuolat mokosi būti kartu, nes siekiame, kad kiekviena čia praleista diena būtų prasminga, įdomi ir nepakartojama!

Jei Jūs norite augti  drauge su mumis, prašymus galite teikti darbo dienomis nuo 8–17 val. Aušros g. 2, Ginkūnai. 

Dėl priėmimo galima teirautis  tel. (8 41) 58 92 70; (8 620) 91 147;  el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Skelbiame vaikų, priimamų nuo 2021-09-01 į ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo grupes, sąrašą. Prašome tėvelių, kurių vaikai nepateko į sąrašus, atkreipti dėmesį į jų atnaujinimus, nes sąrašai bus tikslinami.

 

Priėmimo dokumentai: