Logo Mokykla progimnazija

ES fondu logo  TAMO

valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija 2022 m. gegužės 23 d. skelbia atranką pradinio ugdymo mokytojo pareigoms (36 val./sav.) užimti nuo 2022 m. rugsėjo 1 dienos.

Darbo pobūdis, pareigybės aprašymas:

Individualizuojant ir diferencijuojant ugdomąją veiklą, puoselėti mokinių vertybines, demokratines ir pilietines nuostatas, gebėti ugdymo procese taikyti informacines technologijas, šiuolaikines ugdymo metodikas.

Papildomi sugebėjimai: Aukštasis universitetinis išsilavinimas ir pradinio ugdymo mokytojo kvalifikacija. Gebėjimas ugdymo procese taikyti informacines technologijas, šiuolaikines ugdymo metodikas. Geri bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai, atsakingumas ir pareigingumas.

Darbo užmokestis: 1561,89–1814,05 Eur mėnesinė alga. Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir darbo patirties, vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu.

Darbo stilius: Komandinis darbas.

Atrankos būdas: Pokalbis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
  3. Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijos.
  4. Gyvenimo aprašymas.
  5. Asmeninių privalumų aprašymas (motyvacinis laiškas).
  6. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijų kopijas.
  7. mokytojo, mokytojo metodininko kvalifikacinę kategorija (privalumas).
  8. Pretendento sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo.

Pretendentas pateikia dokumentus elektroniniu paštu (skenuotus su parašais) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki 2022 m. birželio 10 d. (įskaitytinai). Atrankos data – 2022 m. birželio 13 d. Dokumentų originalai turi būti pateikti atvykus į atranką. Informaciją apie skelbiamą atranką teikia Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos administracija  tel. (8 41) 58 92 70; mob. (8 620) 91 147.