logotipas

ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla skelbia nuo 2020 m. lapkričio 18 d. iki 2020 m. lapkričio 25 d. atranką virėjo (0,5 etato) ir virtuvės darbininko (0,5 etato) pareigoms:

Darbo pobūdis, pareigybės aprašymas:

1. Maisto produktų paruošimas gamybai, patiekalų gamyba pagal receptūras ir technologijas; švaros, tvarkos palaikymas (virėjo profesijai);

2. Daržovių, vaisių ir kitų maisto produktų paruošimas gamybai; įrengimų priežiūra ir virtuvės valymas, kt. įvairi pagalba virtuvėje (virtuvės darbininko profesijai).

Darbo stilius: komandinis darbas.

Išsilavinimas: Vidurinis su profesine kvalifikacija.

Profesija: virėjas (0,5 etato) ir virtuvės darbininkas (0,5 etato).

Papildomi sugebėjimai: Atsakingumas, sąžiningumas, tvarkingumas, mandagumas, sugebėjimas dirbti komandoje.

Pamainingumas: Viena pamaina.

Per savaitę: 40 val. (0,5 etato virėjas, 0,5 etato virtuvės darbininkas).

Darbo patirtis: Privalumas.

Dokumentų pateikimas (gyvenimo aprašymas, motyvacinis laiškas (privalumas), asmens tapatybės dokumentas): el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. nuo 2020-11-18 iki 2020-11-25.

Įdarbinama: 2020-12-01.

Darbo užmokestis: Virėjo darbo užmokestis mokamas taikant pareiginės algos pastovios dalies koeficientą – 4,00 (BD); virtuvės darbininkui mokama Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos minimalios mėnesinės algos (MMA) dydžio pareiginė alga. Darbo užmokestis priklauso nuo darbo stažo.