2 procDėkojame visiems, skyrusiems 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramą Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklai 2016 metais.

Tikimės Jūsų paramos ir šiemet.

Kviečiame mokinių tėvelius, mokyklos darbuotojus bei visus, galinčius prisidėti prie mokyklos ugdymosi sąlygų gerinimo, paremti Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklą, skirdami 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

informacija

Paramos suma bus išskaičiuota iš praėjusiais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.

Primename, kad tai padaryti reikėtų iki gegužės 2 dienos. Prašymas yra nustatytos formos FR0512. Prašymo pateikimo būdai yra šie:

• Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt ;
  • Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;
  • Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

Jeigu nusprendėte deklaraciją pildyti savarankiškai, pateikiame keletą prašymo užpildymo punktų, kurių Jūs galite nežinoti:

• Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos kodas 190061064
  • Mokestinis laikotarpis – 2017 metai.