• header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg

PRAŠYMŲ FORMOS:

AKTUALI  INFORMACIJA DĖL SOCIALINĖS PARAMOS

SOCIALINĖ PARAMA MOKINIAMS

DĖL PSICHOLOGINĖS PAGALBOS TEIKIMO MOKINIAMS

  • Šiaulių m. psichikos sveikatos centro psichologės priima ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus konsultacijoms (kai šeimos gydytojas yra centrinėje Šiaulių m. poliklinikoje arba Ginkūnų pirminės sveikatos priežiūros centre). Registruotis reikia poliklinikoje (Vilniaus 101, IV aukštas). Šeimos gydytojo siuntimo nereikia. Jei šeimos gydytojas dirba Dainų poliklinikoje, registruotis pas psichologus reikia toje poliklinikoje.

NAUDINGOS NUORODOS:

  • Švietimo ir mokslo ministerijos informaciją tėvams rasite čia.
  • Informaciją apie saugų internetą rasite čia.
  • Pozityvi tėvystė. Patarimus tėvams rasite čia.
  • Šiaulių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro paruoštą informaciją rasite čia.