• Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

20170421 ProjektasLatvija

Balandžio 18 d. 10 Ginkūnų mokyklos mokinių (penktokas Adas, šeštokės Manta ir Gabija, septintokai Pijus, Žygimantas ir Paulė, devintokai Augustė, Giedrė, Ramunė ir Visvaldas) bei 3 mokytojos (R.Sidabrienė, V.Motuzienė, R.Ruškienė) visą dieną mokėsi kitoje mokykloje - Meiranu Kalpaka patatskola. Šios mokyklos draugiška bendruomenė mus ir svečius iš Estijos svetingai priėmė projekto „Saugai vandenį, saugai gyvenimą" veikloms įgyvendinti.

Diena prasidėjo mokyklų prisistatymais, susipažinimo žaidimais, kūrybinėmis dirbtuvėlėmis. Na, o po pietų - bandymai ir eksperimentai! Visiems labai patiko svečių iš Zinatkares centrs ZINNO demonstruoti "stebuklai" su sausuoju ledu, pamokos apie vandens filtravimą bei savos raketos konstravimą. O vėliau dar įdomiau - šerkšno gaminimas, žaidimai su muilo burbulais, vandens gyvių stebėjimas pro mikroskopą, testai apie vandenį ir dar daug linksmų ir netikėtų užduočių. Mūsų pamokos šiandien tęsėsi nuo 9 ryto iki 9 vakaro! Išsiskirstėme pavargę, tačiau kupini gerų emocijų ir daug ko išmokę.