• mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

20161003 projekto3diena

Štai ir prabėgo trečioji projekto „Save water, save life“ diena. Šiandien pusdienį praleidome Naisiuose, grožėdamiesi Šiaurės Lietuvos kultūros centru, jo nepakartojamais skulptūrų ansambliais ir muziejais po atviru dangumi...

Grįžus į mokyklą, mokiniai pasidalino į dvi grupes ir su mokytojomis Asta P. ir Rasa S. rengė projekto medžiagą – mokytoja Asta padėjo mokiniams kurti trikalbį Powerpoint žodyną, o su mokytoja Rasa pakartojo jau turimas žinias ir atliko ne vieną užduotį anglų kalba – spalvino, sprendė kryžiažodžius, kūrė taisykles, kaip saugoti vandenį. Visas užduotis susegėme ir gavome vieną rinkinį, kuri pavadinome „Troškuliuko nuotykai“. Įdomu buvo dar ir todėl, kad užduotis mokiniai atliko ne tik popieriuje, bet ir interaktyvioje lentoje – kai kuriems svečiams tai buvo naujiena ir pradžioje buvo kiek nedrąsu. Čia „sublizgėjo“ mūsų mokinukai, kurie tokias užduotis labai mėgsta ir su malonumu sprendžia. Mokiniai buvo supažindinti su internetine programa PowToon ir galimybe įdomiai ir nesudėtingai kurti trumpus animuotus filmukus. Po rimtų darbu kompiuterių klasėse visi patraukėme į laisvalaikio ir pramogų centrą – Ledo arena laukė mūsų... Vieni buvo drąsesni už kitus, treti geriau laikė pusiausvyrą ir pagavo mažiau „zuikių“, tačiau kaip ten bebuvo – pasilinksmino ir pasportavo visi...

O kaip seksis ketvirtą dieną, sužinosite jau greitai.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Rasa Sidabrienė