• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Projetas saugok vandeni

Vakar į pavakarę į mokyklą sugužėjo nemažas būrelis mokinių su tėveliais, kurie su jauduliu laukė atvykstančių svečių iš Latvijos ir Estijos. O jie atvyko kaip planuota – prieš septynias duris pravėrė svečiai iš Latvijos, o netrukus paskui juos atvažiavo ir Estijos mokinukai su mokytojomis.

Pirmadienį nuo paryčių mokykla šurmuliavo. Svečius sutartine pasitiko ir pasveikino mokytojos Giedrės paruoštos tautiniais kostiumais pasipuošusios merginos. Skalsos ir sėkmės linkėjome vaišindamiesi anglų kalbos mokytojos Zitos kepta duona. Po iškilmingos dalies mokinukai, spalvotiems saldainiukams padedant, pasidalino į dvi komandas ir patraukė į dirbtuvėles, kurioms vadovavo dailės mokytoja Romualda ir anglų mokytoja Rasa. Čia pasigaminome skiriamuosius projekto dalyvio ženklus – vardines korteles, karpėme ir klijavome vandens gyvius - žuvis, vėžlius, aštuonkojus - mūsų draugystės akvariumui, kuris papuošė mokyklos fojė.
Po pietų visų laukė ekskursija. Sužinojome, kodėl Šiaulius Šiauliais vadiname, kokia laiko ir laikrodžių paslaptis miesto architektūroje slypi. Vakarą užbaigėme aplankydami geležinę lapę, labirintą, pasitreniravę lauko treniruokliais, rimties minutei nuvykome į Kryžių kalną...
Tokia tai turininga ir turtinga įspūdžiais pirmoji projekto diena. Rytoj laukia nauja diena ir naujos kelionės...
Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Rasa Sidabrienė