20170523 alpakos

Mūsų mokyklos mažieji keliautojai pirmokai dalyvavo edukacinėje-pažintinėje ekskursijoje po Šiaulių rajoną.

Pirmoji stotelė – Mini Zoo. Čia išgirdome pasakojimą apie alpakas: iš kur jos kilo, kaip atsirado Lietuvoje, kuo ypatingi šie gyvūnai ir jų vilna, bei jos gaminiai. Smagiausia buvo susipažinti su šiuo metu ūkyje gyvenančiais gyvūnais: alpaka, lama, kupranugariu, asiliuku, olandišku ožiuku ir triušiu.

Ko gero, pirmieji iš lankytojų išvydome vos prieš 2 dienas gimusią alpakos jauniklę. Prižiūrint šeimininkei gyvūnus galėjome pašerti, paglostyti, kartu nusifotografuoti. Antroji stotelė – Dargaičių etnografinis kaimas. Dalyvavome edukacinėje programoje, kurios metu patys gaminome, o vėliau kaimiškoje krosnyje kepėme bandeles, vaišinomės arbata, supomės supynėse, žaidėme.
Šiek tiek pavargę, bet švytinčiais veidais grįžome namo. Smagu keliauti!
Pirmokų mokytojos Asta ir Rasa