Spausdinti
Atkeliavus pavasariui, tačiau vėluojant šiltiems orams, balandžio pradžioje mūsų progimnazijoje įvyko keletas sportinių renginių. Tai asmeninės berniukų stalo teniso varžybos ir progimnazijos stpriausio mokinio konkursas.
Stalo teniso varžybose trečią vietą užėmė Motiejus Karpius (6a), antrą – Renaldas Matulas (7), o nugalėtojo taurę pelnė Maksimilijonas Saudargas (7).
Stipriausio mokinio konkurse mokiniai įveikė šešias netradicines rungtis. Suskaičiavus galutinius rezultatų taškus trečias buvo Benas Krivickas (😎. Antrą vietą užėmė Kajus Jokubauskas (6a). Nugalėtoju tapo iš tolimojo Ukrainos miesto Dnipro atvykęs Dmitrij Aksionov (7). Konkurso nugalėtojas ir prizininkai apdovanoti medaliais, o visiems dalyviams atiteko ,,energetiniai” prizai.