• header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
241967957_253513803445603_5146753109227693375_n.jpg
„Žmogus kaip tekanti upė. Jei nestokoja ryžto, jo jokios užtvankos nesustabdys, įveiks net didžiausias kliūtis.“
Aštuntokai dalyvavo nuotolinėje literatūrinėje edukacijoje “Būk kaip upė…” su “Metų knygos” “Juodavandeniai” autore Igne Zarambaite.
Virtualiame susitikime moksleiviai turėjo galimybę ne tik susipažinti su autore, bet ir užduoti klausimus. Autorė pasakojo, jog labai mėgsta ir stengiasi išmokt vis ką nors naujo. Rašytoja pasidalino savo kūrybinės virtuvės akimirkomis ir sužavėjo moksleivius savo asmenybės įvairiapusiškumu, veiklumu, kūrybingumu ir energija. Paaiškėjo, jog ji ne tik rašo knygas, bet ir tapo, gamina lėles, kuria interjero detales, baldus, mėgsta fotografuoti, laisvalaikiu žaidžia futbolą.
Bibliotekininkė Vilma Urniežienė