Spausdinti

Rugsėjo 17 dieną Kuršėnų Pavenčių mokykloje vyko Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų sporto šventė ,,Olimpinis ruduo 2021”.

Mūsų mokyklos sportininkai,

dalyvavę bėgimo varžybose, iškovojo solidžias pergales. Savo amžiaus grupėje 500 m bėgimo nuotolyje trečią vietą iškovojo Gabija Mončinauskytė, o Luknė Vaitkevičiūtė tapo rungties nugalėtoja. Vyresnių mergaičių grupėje trečioji finišavo Kamilė Kantanavičiūtė. 1000 metrų bėgimo rungtyje visas savo varžoves aplenkė ir aukso medalį iškovojo Adriana Žemaitytė.

Berniukų tarpe 500 m nuotolyje tarp visų bėgikų Arijus Kulevičius užėmė trečią vietą, o jo komandos draugas Vėjas Pocius finišavo antras. Vyresnių sportininkų tarpe 1000 m bėgime trečią vietą užėmė Džiugas Dulka.

Dėkojame visiems savo mokyklos komandos nariams už aktyvų dalyvavimą, už Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos vardo garsinimą.