• header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

16 (1).JPG

Keliauti ir atrasti naujų šalių grožį, pažinti naujus žmones ir jų papročius bei tradicijas, palyginti kultūras yra jėga! Taip vadinasi ir Erasmus projektas „I Have the Power“, kurio metu nuo 2018 metų draugavome su turkais, bulgarais, rumunais, italais ir portugalais.

Kaip bebūtų gaila, paskutinieji susitikimai buvo virtualūs, bet nuo to nenukentėjo pats draugystės ir kūrybiškumo, savitarpio pagalbos supratimas. Žinoma, negalėjome užuosti gegužės paskutinę savaitę aplankytos Turkijos gamtos kvapų ir paskanauti apetitą žadinančių patiekalų, bet niekas nesutrukdė pasodinti medžių ir juos paskirti kiekvienos projekto šalies garbei, niekas nesutrukdė svajoti ir iliustruoti svajones piešiniuose, leisti savo viltis aitvarais į dangų... Gaila, kad kiekvienas nuotykis, kiekviena kelionė turi pradžią, bet turi ir pabaigą- baigėsi ir mūsų projektas trukęs ne dvejus, o trejus metus. Patyrėme, sužinojome, išmokome, išbandėme, paragavome, praturtėjome – tiek draugų susirasti per tokį trumpą laiką yra neįtikėtinas nuotykis. Linkime visiems patirti pažinimo džiaugsmą, draugystės tvirtumą ir nuotykių alkį, kurį pasotinti gali tik kitas toks pats ,,išalkęs“ žmogus. Niekas nugalimas, kai turi savyje jėgą kurti ir keisti – „I have the power!“.

Projekto koordinatorė Lietuvoje Rasa Sidabrienė

Vaikų įspūdžiai sudėti į Padlet https://padlet.com/rasa_sid/ro8ir1wjvjj51xej

https://www.youtube.com/watch?v=RKrtrMBSvzM

13 (3).JPG

35 (1).JPG

40.JPG

1 (5).JPG