• header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
178850867_150082380455413_8713833619254763127_n.jpg
Per matematikos pamokas mes dažnai susiduriam su finansų matematika. O jau kasdienybėje tikrai neįsivaizduojame gyvenimo be pinigų. Todėl su penktokais nutarėme pasidomėti ir istorine pinigų praeitimi dalyvaudami Lietuvos banko Pinigų muziejaus virtualioje pamokoje „Lietuvos pinigai. Nuo gintaro iki euro“.
Pamokoje išgirdome pinigų istoriją nuo tada, kai jie dar buvo prekės, iki šiandien naudojamų eurų. Sužinojome, ką buvo galima įsigyti už pirmuosius metalinius pinigus – lietuviškus ilguosius, kokia monetų įvairovė buvo Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje, kas vaizduojama ant litų ir eurų... Kahoot programėlėje spręsdami užduotis, galėjome laimėti Pinigų muziejaus prizų. O laimėjo ir laukia atvykstant prizų – Patricija, Adelė, Lukas, Motiejus, Rokas ir Gabija.
Nutarėme, kad būtų įdomu muziejuje pabuvoti „gyvai“. Taip ir padarysime ateityje.
Matematikos mokytoja Asta Povilaitytė