• Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
176511680_144929547637363_7824075755126957029_n.jpg
Netikėta virtuali 5b klasės ekskursija ir pasakojimas apie "maker'ių" kultūrą iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos dirbtuvių PATS SAU. Kaip sakė Ignė, Aironas, Urtė, Airingas, Rapolas, labai nustebino, kad bibliotekoje veikia dirbtuvėlės, kuriose pats savo rankomis gali ką nors pasigaminti.
O pasakojimas apie 3D spausdintuvą, atspausdinusį net laivą, siuvimo mašinos išradėjus, tapusius milijonieriais, ar lietuvį, iš lipnios juostos konstravusį namukus ir taip pakliuvusį į Gineso rekordų knygą, penktokus tiesiog pribloškė. Smagu suprasti, kad kiekvienas galime būti maker‘iu – tuo, kuris svajoja, kuria ir įgyvendina drąsiausius sumanymus (tiesa, lietuviško atitikmens žodžiui „maker‘is“ taip ir nesugalvojome 😉 ).
Mokytoja Jurgita Levanaitienė