• header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
1.png
Kas yra laimė ir kur ją galima rasti? Klausimas, kuris domino pradinių klasių mokinukus, panorusius dalyvauti respublikinėje pradinių klasių mokinių praktinėje-pažintinėje anglų kalbos konferencijoje „I am so happy“, kuri vyko mūsų mokykloje.
Laimė – tai ne žaislas, kurį galima paliesti. Ir tai nėra aitvaras, kurį būtų galima pagauti ar laikyti pririšus. Laimė nėra kamuolys, kurį būtų galima pamėtėti draugui... Tačiau laimę galima pamatyti kiekvieno žmogaus akyse, jei jis tikrai yra laimingas.
Ketvirtojoje pradinių klasių mokinių anglų kalbos konferencijoje šiemet dalyvavo mokiniai ne tik iš Šiaulių miesto bei Šiaulių rajono, bet ir iš Klaipėdos, Joniškio, Mažeikių, Kelmės, Radviliškio miestų bei rajonų mokyklų. Neįprasta šalies situacija, netradicinė buvo ir ši konferencija, vykusi nuotoliniu būdu. Kasmet keitėsi konferencijos pavadinimas, tačiau tikslas liko vienas – pakviesti mokinius reikšti mintis, pasidalinti savo džiaugsmais, svajonėmis, parodyti savo talentus, gebėjimus ir pasidalinti pasiekimais.
Pradinukai dalijosi savo laime. Vieni sakė, jog didžiausia laimė yra gyventi laimingoje šeimoje, keliauti, skaityti, kiti teigė, jog yra laimingi sportuodami, muzikuodami ar kurdami nuostabius meno kūrinius. Ne vienas dalyvis pažymėjo, jog laimė yra nugalėti baimę. Kiti teigė, jog laimė yra lyg dėlionė, sudėta iš daug skirtingų detalių. Puikūs pasirodymai keitė vienas kitą – skambėjo muzika ir dainos, nuostabą kėlė šokio ir gimnastikos pasirodymai, o puikios anglų kalbos žinios džiugino konferencijos dalyvius ir mokytojus.
Konferencijoje dalyvavo 46 mokiniai iš 21 mokyklos, buvo perskaityti 39 pranešimai. Mūsų mokyklai atstovavo ketvirtokės Smiltė Zeigytė, Vakarė Mileikytė, trečiokės Smiltė Kundrotaitė, Auksė Jasaitytė, Danielė Žemaitytė bei antrokė Beata Mikalauskaitė. Mokines konferencijai ruošė anglų kalbos mokytojos Jūratė Pocienė, Rasa Sidabrienė, Zita Urbietienė.
Tikime, jog susitiksime ir kitais metais – paaugę, patobulėję ir tokie pat laimingi, kaip ir šiais metais.
Renginio organizatoriai dėkoja visiems dalyviams ir jų mokytojams, padėjusiems ruoštis konferencijai.
Anglų kalbos mokytoja Zita Urbietienė100.png
 
5.png
4.png
3.png