156005410_3692424294207959_8955939052225050997_o.jpg
Iš pat ryto mokiniai susitiko su konditerijos meistre Renata iš Darbo rinkos mokymo centro. Ji papasakojo apie savo profesiją, supažindino su darbo įrankiais ir priemonėmis. Kajaus Dautaro sesės Gerda ir Giedrė (buvusios mūsų mokyklos mokinės) pristatė specialybes,
kurių mokosi Danijos Avans universitete ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Lietuvoje. Jos supažindino su verslo vadybos bei rinkodaros ir tarptautinio verslo studijomis, papasakojo, kaip rinkosi būsimas profesijas, kuo domėjosi dar būdamos mokinėmis. Vėliau ketvirtokai žiūrėjo filmukus ir aptarė maisto technologo darbą, bei maitinimo verslo organizatoriaus darbą. Su anglų kalbos mokytoja Rasa kūrė plakatą, dalyvavo Kahoot viktorinoje, atliko Epuzzle užduotėlės.
4a kl. mokytoja Indrė Šeškevičiutė
Daugiau nuotraukų: