156409079_3692027687580953_5380878657829152901_o.jpg
Vasario 24 d. 2a klasės mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kai kuriomis profesijomis ir amatais. Dalyvavo Šiaulių jaunųjų technikų centro edukaciniame užsiėmime “Ateivio pasas”. Iš arčiau pažvelgė į astronomiją.
Dalyvavo virtualioje kelionėje po UAB „Toksika“, kurioje Deivido mama supažindino su laboratorijos vadovo darbu. Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus edukaciniame užsiėmime „Madų vėjai” vaikai „pasimatavo“ dizainerio profesiją. Kito užsiėmimo metu antrokai klasės draugams pristatė savo svajones. Užaugę antrokai norėtų būti: kariu, verslininku, desertų šefu, žirgų treneriu, dantistu, kosmonautu, policininku, mokytoju, bankininku... Svajonių daug! Galbūt jos dar šimtą kartų keisis... Svarbu, kad kiekvienas pasirinktų jam mielą darbą, dirbtų jį su malonumu ir iš širdies.
2a klasės mokytoja Dalia Timinskaitė
Daugiau nuotraukų