155546293_3689715271145528_6238496983656680084_o.jpg
Kiekvienas žinome, kaip svarbu dirbti mėgstamą darbą. O kad mokiniams būtų lengviau suprasti, kas tinka ir patinka, kuo įdomios ir savitos yra profesijos, kad jie lengviau galėtų atrasti save, kaip ir kiekvienais metais mokykloje buvo organizuota Karjeros ir verslumo diena.
Penktokai su mokytojais kalbėjo apie kineziterapeuto ir trenerio profesijų subtilybes. Mokiniai peržiūrėjo filmukus susijusius su mitybos specialybėmis, diskutavo apie maisto atsiradimo kelią. Įkvėpti italų dailininko Džiuzepės Arčimboldo kūrė portretus, kurie vėliau sugulė į 5-6 kl. darbų filmuką. Vėliau mokiniai atliko testą, kokios profesijos jiems tinka, diskutavo, kokią norėtų rinktis, ir savo norus užrašė programėle wordart. Refleksijos metu visi pusiau rimtai, pusiau linksmai bandė „derinti“ profesijas prie savo vardo.
5b klasės vadovė Asta Povilaitytė
Daugiau nuotraukų: