154558039_3682782101838845_6918548856048197203_o.jpg
Karjeros ir verslumo dieną „Pasimatuok profesiją“ ketvirtokai susitiko su girininku Raimundu Ereminu - žmogumi, kuris žino viską apie Lietuvos miškus ir juose verdantį gyvenimą. Jis atskleidė vaikams daug miško paslapčių,
taip pat pasakojo apie ekologiją, miško tausojimą ir, svarbiausia, miškininko profesiją. Su svečiu bandėme išsiaiškinti, kaip atpažinti gyvūną pagal pėdsaką. Žinias pasitikrinome žaisdami Kahoot viktoriną „Miško takeliais“. Po pertraukėlės laukė dar vienas susitikimas. Šį kartą su Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnų grupės tyrėju Romu Stašauskiu. Plačiau susipažinome su kriminalinės policijos ekspertų darbu. Kaip tiriama nusikaltimo vieta? Kokius pėdsakus dažniausiai palieka nusikaltėliai? Ar dėvi ekspertai uniformą? Ar ekspertai turi ginklus?... Klausimų pareigūnui ketvirtokai turėjo daug. Į visus juos svečias išsamiai ir įdomiai atsakė. Patirti įspūdžiai ir vaikų atsiliepimai leidžia spėti, kad susitikimai buvo įdomūs ir naudingi.
4b klasės mokytoja Kristina Montvilienė
Daugiau nuotraukų: