154086245_3681707211946334_2029012040268194436_o.jpg
Karjeros diena ,,Pasimatuok profesiją" prasidėjo edukaciniu užsiėmimu su Šiaulių jaunųjų technikų centro mokytoja Julija Muningiene. Ji daug papasakojo apie astrobiologiją, vaikai gaminosi „Ateivių pasus“.
Vyko susitikimas ir diskusija su Matijaus mamyte Laima Gulbiniene, kuri daug papasakojo apie fotografo specialybę ir skatino vaikus siekti užsibrėžto tikslo. Su muzikos mokytoja Giedre antrokai klausėsi pasakų, žiūrėjo filmukus ir turėjo atpažinti profesijas, kurias matė. Apie bibliotekininkės specialybę ir lietuvių liaudies pasakas papasakojo Povilo Višinskio viešosios bibliotekos bibliotekininkė Agnė Pranckutė. Vaikai atliko kūrybinę raganos piešimo užduotėlę. Visi džiaugėsi šios dienos veiklomis.
2B klasės mokytoja Žyginta Čepulienė
Daugiau nuotraukų: