153917793_3678655582251497_1522876316490486057_n.png
Vasario 24 dieną mokykloje buvo organizuojama Karjeros ir verslumo diena ,,Pasimatuok profesiją“. 1a kl. mokiniai turėjo galimybę dalyvauti virtualioje kelionėje po UAB ,,Trivilitą“, kurią organizavo Gyčio mama Sandra.
Ji supažindino vaikus su administratorės profesija. Ugdytinės Elingos mama papasakojo apie renginių organizatorės profesiją.
Nacionalinės dailės galerijos metodininkė Eglė pravedė edukacinį užsiėmimą, kurio metu visi turėjome progą išbandyti dailininko profesiją bei sukurti ,,Natiurmortą ant stalo“.
Kituose užsiėmimuose pirmokėliai diskutavo temomis: ,,Kuo aš būsiu?“, ,,Mano svajonių profesija“ bei susipažino su įvairiausiomis profesijomis iš arčiau. Labai įdomu buvo sužinoti apie išnykusias profesijas bei pasitikrinti savo žinias Kahoot viktorinoje ,,Profesijų labirintai". Diena buvo pilna įspūdžių.
1a kl. mokytoja Raimonda Aušbikavičienė
Daugiau nuotraukų: