144675284_3614100808706975_5785421382004425482_o.jpg
Sausio 21 d. visi mūsų mokyklos 1–8 kl. mokiniai ir mokytojai dalyvavo „Swedbank“ iniciatyva surengtoje didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“, kuri sukvietė daugiau nei 20 mokytojų, ekspertų ir mums gerai pažįstamų veidų, kurie pasakojo apie kūrybą, tvarumą, finansinį raštingumą, ekonomiką, pilietiškumą ir dar daugiau!
Atradėjai (1–4 kl. mokiniai) sužinojo, kaip susidraugauti su pinigus nešančiais aitvarais, klausėsi apie ateities profesijas, maisto (ne)švaistymą ir savanorystę. Dar mokėsi taupyti ir aiškinosi, kodėl dalį pinigų protinga investuoti.
Kūrėjams (5-8 kl. mokiniams) pamokas vedė „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė, iliuzionistas Rokas Bernatonis, įmonės „Maisto bankas“, Labdaros ir paramos fondo vadovas Simonas Gurevičius, žurnalistas Orijus Gasanovas, jaunosios kartos „Youtube“ žvaigždė Andrius Talžūnas, Valstybės pažinimo centro atstovas Mantas Kuizinas... Ir pamokos ir pertraukos buvo kupinos dalykinės informacijos: mokiniai išgirdo, kaip galima įgyvendinti tuos norus, kurie tikrai yra tikri, kaip piniginėje turėti daugiau, kokios profesijos bus paklausios ateityje, kiek daug laimės išties atneša savanorystė, apie netikėtas kelionių patirtis, apie kūrybinių idėjų įgyvendinimą...
Visi užsiėmimai buvo linksmi ir su lašeliu magijos. Vaikai, mokytojai ir tėveliai (nes ir jie turėjo galimybę stebėti šias pamokas) liko sužavėti. Buvo ir įdomu, ir smagu, ir naudinga.
Mokytojos Daiva, Asta, Rasa