• Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

InRemembrance1.jpg

Žmogus – tik žemės svečias,

Ir turi jis sugrįžt namo.

Bet kaip sunku išleist į kelią,

Kuriuo negrįžta niekas atgalios...

Esame pažeidžiami ir trapūs po šiuo dangumi. Amžinybė pakviečia mus visus: vienus anksčiau, ktus vėliau... Bet lieka nuveikti darbai, gražūs prisiminimai... Amžinybėn išėjo buvusi ilgametė Ginkūnų Sofijos  Ir Vladimiro Zubovų mokyklos mokytoja Irena Paužienė.

 

GInkūnų mokykloje mokytoja dirbo nuo 1962 iki 1993 metų. Daugiau kaip tris dešimtmečius ji mokė gimtosios kalbos ir literatūros. Mokytoja Irena Paužienė ugdė meilę gimtajam žodžiui, skatino mokinius kurti, lavinti literatūrinius gebėjimus, ruošė skaitovus konkursams. Mokinių lietuvių kalbos žinios buvo gilios, tvirti rašybos įgūdžiai. Keliolika buvusių mokinių, paskatinti mokytojos,  studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą.

Ypatingas ryšys ją siejo su užaugintais ir į gyvenimą išleistais mokiniais – mokytoja su meile prisimindavo visus savo buvusius auklėtinius, o mokiniai ir jų tėvai mokytoją prisimena kaip šiltą, malonų ir kultūringą žmogų.  Mylėjo mokytoją ir mažas, ir jaunas, ir senas. Tolerancijos, takto, šilto bendravimo iš mokytojos mokėsi ir jauni specialistai, ir patyrę pedagogai. Maloni, nuoširdi, besišypsanti visada išliks mokinių, jų tėvų, kolegų ir aplinkinių širdyse, o nueita buvo tiek, kiek to ėjimo davė Aukščiausiojo ranka...

Reiškiame užuojautą velionės šeimai ir artimiesiems.

Ginkūnų mokyklos bendruomenė