• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg

107095163_3033791303404598_8133254124294243682_o.jpg

Penktą kartą išrinktas Metų mokinys. Šiemet Mokyklos tarybos sprendimu juo tapo aštuntokas Danas Šidlauskas.

Šis gabus, aktyvus, iniciatyvus ir kūrybingas vaikinas sėkmingai dalyvavo įvairiausiuose konkursuose: nacionaliniame kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse (pateko tarp 10 proc. geriausių visų 8 kl. konkurso dalyvių), respublikiniame etikos konkurse „Šalia manęs - kitas žmogus” (13 vieta tarp 100 Lietuvos moksleivių), informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ (3 vieta savivaldybėje), konkurse „Olimpis" (anglų k. 1 laipsnio diplomas, istorija 2 laipsnio diplomas, informacinės technologijos ir matematika 3 laipsnio diplomai), Šiaulių miesto vokiškų eilėraščių deklamavimo konkurse, tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra", respublikiniame vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ 2020, rengė ir skaitė pranešimus lietuvių ir anglų kalbomis 3 konferencijose, aktyviai dalyvavo tarptautinio Erasmus+ projekto „I have the power” veikloje, savanoriavo „Maisto banko” akcijoje, organizavo ir vedė mokyklos renginius.

Danas apdovanotas pinigine premija, kurią skyrė UAB "Grafaitė".
Atminimo dovanėlėmis ir padėkomis apdovanoti ir kiti 5 pretendentai: Danielius Ralys (6 kl.), Beata Cinskaitė (7 kl), Gvidas Jurgaitis (7 kl.), Ąžuolas Zavaliauskas (7 kl.), Ugnė Mocevičiūtė (8 kl.) – mokiniai, 2019-2020 mokslo metais pasiekę ne tik gerų mokymosi rezultatų, bet ir aktyviai dalyvavę konkursuose, olimpiadose, konferencijose ir kituose renginiuose.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Romena Ruškienė