• Sport.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
97287918_2888786737905056_1961901731797270528_o.jpg
Kol mokyklos duris užrėmęs laiko „ponas Karantinas“ ir mokyklos bibliotekoje knygos tyliai laukia savo skaitytojų, knyga rado būdą ir atkeliavo į kiekvieno mūsų namus. Knygos diena – išskirtinai džiugi, šviesi ir reikalinga diena.
Kol susitikti su draugais galime tik technologijų pagalba, daugelis renkasi sau į draugus knygą su mylimais personažais, su paslaptimi, su nenuspėjamu knygos pasauliu, vis kitokiu ir nepakartojamu. Balandžio 30 d. – Knygos dieną – mokiniai žodžiu klasiokams pristatinėjo perskaitytas knygas, dalyvavo įvairiose viktorinose, virtualios ekskursijos pagalba lankėsi pasaulio bibliotekose, patys kūrė pasakas, komiksus ir lankstinukus. Vyko garsiniai knygų skaitymai arba buvo klausomasi pačių autorių skaitomų knygų ištraukų, dar kiti kūrė viršelį knygai, iliustravo pasakas, darė pristatymus ir kitus kūrybinius darbus. Nuotraukose atsispindi spalvingi, nuotaikingi, kūrybingi, įdomūs vaikų darbai ir kitokia veikla. Jūs dar kartą įrodėte, kad skaitymas yra procesas, kuriam dažniausiai reikia labai mažai: knygos, skaitytojo ir patogios vietos, kuri kartais tampa labai neįprasta vieta arba poza. Džiugu, kad šiandien knyga apsilankė kiekvieno namuose. Taigi kviečiame… tiesiog skaityti! Skaityti tai, kas mums patinka, kas mus įkvepia ir dėl ko mes nepastebime, kas vyksta aplinkui mus. Bibliotekininkė Vilma Urniežienė P.S. 6 klasės mokinio Armando mintys po Knygos dienos: „Šiandien dalyvavome labai įdomioje pamokoje apie knygos istoriją: spausdinimo pradžią, knygų reikšmę mūsų gyvenime. Dalyvavome viktorinoje „Skaitai knygas – kaupi žinias“. Viktorinos nugalėtojais tapo Adriana, Neringa, Gvidas ir Benas. Šeštokai sukūrė savo „Rankraštinės knygos“ viršelį."
Bibliotekininkė Vilma Urniežienė