• header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg

dc437d86-a21c-4c1e-ace8-830730129bc9.jpg

Mes tokie laikini – kaip lietus, į žemę nupuolęs. Ir tokie amžini – kaip erdvė. Kaip žodžiai... (R.Skučaitė)

Gegužės 7 d. netekome buvusios ilgametės istorijos mokytojos Aldonos Kantauskienės.

Mokytoja gimė 1929 m. Šiauliuose. 1975 m. baigė Vilniaus valstybinį pedagoginį institutą, 1981 m. – respublikinę lektorių kraštotyrininkų mokyklą. 1960 m. pradėjo dirbti mūsų mokykloje, įkūrė jaunųjų kraštotyrininkų būrelį, rinko medžiagą apie pirmuosius mokyklos mokytojus, aplinkinių kaimų istorijas. 1985 m. įkūrė mokyklos muziejų, kuriame buvo sukaupta daug vertingų eksponatų, surengta parodų, susitikimų su įžymiais kraštiečiais. Mokytoja dalyvaudavo respublikinėse ekspedicijose, aktyviai bendradarbiavo spaudoje, rašė mokyklos metraščius. Jos kraštotyriniai darbai buvo eksponuojami respublikinėse parodose. Aldona Kantauskienė ne kartą apdovanota padėkos raštais, premijomis.

Aldona buvo šiltas bendraujantis žmogus. Buvo puiki kulinarė, ne tik mielai vaišindavo, bet ir dalijosi receptais, patarimais. Ji subūrė mokytojus senjorus ir palaikė ryšius su mokykla bei mokytojais. Domėjosi švietimo naujienomis, visada turėjo savo nuomonę.

Laikas nenuneš į užmarštį šio mums visiems brangaus Žmogaus atminimo...

Velionė bus pašarvota antradienį 13-17 val. Dvaro 99, Šiauliuose. Atsisveikinimas su velione vyks 2020 gegužės 13 d. 8.30 val. Ginkūnų kapinėse.