• Sport.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
Šiaulių rajono savivaldybė pradeda vykdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų priežiūros paslaugas švietimo įstaigose.
Ši paslauga teikiama vaikui (-ams),
- kurių abu tėvai, įtėviai, globėjai dirba nenuotoliniu būdu
- vaikas (-ai) neserga lėtinėmis ligomis
- vaikas (-ai) negyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms.
 Tėvai, įtėviai, globėjai teikia Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriui argumentuotą prašymą ir abiejų tėvų, įtėvių, globėjų darbdavio pažymas. Prašymą ir pridedamus dokumentus siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Gavus tokio pobūdžio prašymą, sprendimą dėl priežiūros paslaugos organizavimo vaikui (-ams) priima Administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija.