84233384_2654741267976272_8194747976715862016_o.jpg

Mokykloje vyko poezijos konkursas „Iš širdies į širdį“, kuriame dalyvavo 5-8 klasių geriausi skaitovai. Jaukiai dekoruotame muzikos kabinete skambėjo posmai, skaitomi lietuvių, rusų, anglų, vokiečių kalbomis.

Mokiniai rodė savo meninio skaitymo gebėjimus, o komisija įdėmiai klausė lietuvių ir užsienio autorių kūrinių, vertino ir rinko geriausius skaitovus. Puikiai konkurse pasirodė Patricija Gedminaitė, Povilas Strolia, Klaidas Klusas, Tomas Sirutavičius, Emilija Milunaitė, Ugnė Mocevičiūtė, Ainė Čekanauskaitė. Antrus metus iš eilės geriausiu skaitovu pripažintas 6-os klasės mokinys Džiugas Laurinkus, kuris mokyklai atstovaus rajoniniame meninio skaitymo konkurse. Palinkėkiime Džiugui sėkmės.
Mokinius konkursui ruošė mokytojos A. Višniauskienė, L. Vaičiulienė, K. Jaraitė, R. Sidabrienė, Z. Urbietienė. Mokiniai džiaugėsi savo pasiekimais ir neliko abejingi mokytojų Z. Urbietienės ir D. Juknienės duetui. Skambėjo savos kūrybos eilėraščiai, pritariant gitaros garsams skambėjo dainos, kurias dainavo ir konkurso dalyviai.