Šiaurės šalių literatūros savaitė – tai kasmetinė tradicinė šviesos ir knygos šventė, primenanti mums senąją pasakojimų tradiciją, suteikianti progos vaikams susipažinti su Šiaurės šalių literatūros lobiais, kviečianti tamsiais vėlyvo rudens vakarais susiburti ir drauge persikelti į magišką knygų pasaulį.

77322986_2502990823151318_455932141637730304_o.jpg

Šiemet Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse ji rengiama devynioliktą kartą. Mūsų mokykla joje dalyvauja penktą kartą. Pagrindinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitės idėja – populiarinti literatūrą ir knygų skaitymą. Lapkričio 14 d. Ginkūnų bibliotekoje vyko Žodžio ir šviesos šventė, kurioje dalyvavo 5 klasės mokiniai. Renginio metu uždegama simbolinė žvakė ir skaitomas organizatorių nurodytas tekstas. Šiemet buvo kalbama apie šventes Šiaurės šalyse. Tekstą penktokai skaitė iš ,,Pepės Ilgakojinės”.
Mokytoja Aušra