Mums taip gera kartu, kad net ir po pamokų dar labai norisi pabūti drauge. Ypač kai oras toks puikus ir viliote vilioja žaidimai lauke. Tad vieną pavakarę nieko nelaukę visus klasės draugus ir tėvelius pakvietėme papramogauti Salduvėje.
Daug veiklų jau esame išbandę, norėjosi ko nors naujo, tad pasikvietėme orientavimosi sporto trenerį Artūrą, kuris mums pravedė orientavimosi varžybas. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti tikrais kompasais! Ech, kaip būtų gerai, kad jie padėtų orientuotis ir taisyklių labirintuose... Puikus oras leido pasibūti parke ilgiau: pakvietę mamas ir tėčius lenktyniavome linksmosiose estafetėse.
Nenorime girtis, bet gyvename taip draugiškai ir smagiai, kad net patys sau kartais pavydim!
3a klasės mokytoja Rasa