Spalis – tarptautinis mokyklos bibliotekos mėnuo. Jo metu užsiregistravusių mokyklų bibliotekų aktyviausi skaitytojai gamins knygų skirtukus ir keisis jais su kitų šalių mokyklų bibliotekomis.

Projektas apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Mūsų mokyklos biblioteka dalyvauja dviejose amžiaus grupėse: 9-11 ir 12-14 metų mokinių. Projekto organizatoriai 12-14 metų mokiniams priskyrė partnerius iš Airijos, o 9-11 metų moksleiviai savo rankomis pagamintus knygų skirtukus siųs net į Portugaliją. Skirtukų gamybos procesui vadovauti maloniai sutiko dailės ir technologijų mokytoja Romualda Katauskaitė ir ketvirtos klasės mokytoja Dalia Timinskaitė. Laukia malonus kūrybinis procesas. Ačiū mokytojoms ir sėkmės moksleiviams.