• Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

31649328 1621454127971663 3874756788205125632 n
Balandžio 26 d. mokykloje vyko, jau tradiciniu tapęs, mažųjų šaškių turnyras „Baltieji pradeda“. Varžybų tikslas – populiarinti šaškių sportą, siekiant kuo anksčiau mokinius sudominti šiuo intelektualiu žaidimu. Į varžybas susirinko 12 geriausių šaškininkų: po šešis priešmokyklinukus ir pirmokus.


Nuotaikinga daina susirinkusius žaidėjus pasveikino priešmokyklinukų ansamblis – Ieva, Karina, Žiedė, Kamilė, Elijus, Ieva G., Miglė. Turnyro dalyviams ištvermės ir sėkmės palinkėjo mokyklos direktorė Daiva Jagminienė. Varžyboms teisėjavo daugkartiniai Šiaulių rajono turnyrų prizininkai – septintokai Rusnė Griciūtė ir Kristupas Danilevičius. Vyriausia teisėja – šaškių trenerė Jadvyga Jurevičienė. Net dvi valandas žaidėjai praleido prie šaškių lentų. Po įtemptų kovų paaiškėjo nugalėtojai. Pirmas vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Elijus Račkauskas ir Dovydas Jokubaitis, antras – Gustas Norvaišas ir Emilis Karpenko, trečias – Emilis Abromavičius ir Kajus Dautaras. Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, visi žaidėjai – saldžiaisiais prizais ir dovanėlėmis.
Varžybų metu vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, mokėsi greitai ir savarankiškai priimti sprendimus iškilusioje situacijoje.

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje: FB simbolis