31131273 1614095398707536 7161113561226796183 n
Balandžio 19 d. vakarą mokyklos sporto salė šurmuliavo nuo gausaus susirinkusiųjų būrio. Išbandyti savo sportinius sugebėjimus ruošėsi ne tik „Gudručių“ grupės ugdytiniai, bet ir jų tėveliai, mamos, sesutės ir broliukai. Kas nugalės?

Kam labiausiai pasiseks linksmose estafetėse? Startavo trys komandos: „Mėlynieji deimantukai“, „Geltonieji“ ir „Žalieji agurkiukai“, kurias sudarė mažieji sportininkai ir jų šeimos nariai. Visi stengėsi kuo tiksliau ir greičiau atlikti užduotis. Kurie vikriausi? Kurie išradingiausi? Sumaniausi? Visi buvo išradingi ir vikrūs, sumanūs ir greiti, tačiau šį kartą nugalėjo „Geltonųjų“ komanda. Džiugesiu spindėjo ne tik vaikučių, bet ir tėvelių akys. Svarbiausia, visi pabuvome kartu, išbandėme jėgas, pasportavome, pabendravome.
Asta Gudauskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje: FB simbolis