30652625 1603814316402311 5524122456156269355 n

Mūsų priešmokyklinukai aktyviai dalyvauja Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje bei kiekvieną mėnesį susipažįsta su vis kita Lietuvoje paplitusia tradicinės gyvulininkystės šaka.
Prieš Velykas kovo mėnesį vaikai kartu su auklėtojomis domėjosi paukštininkyste ir jos ypatumais.

Neišdildomus įspūdžius paliko apsilankymas Gitanos Morkienės (nuošidus AČIŪ, mus priėmus) paukščių veislyne, kur turėjo galimybę ne tik išgirsti daug įdomių šeimininkės pasakojimų apie kiekvieną jos ūkio paukštį, bet ir patys juos palaikyti rankose, paglostyti.
Užsiėmimų grupėse metu vaikai piešė, gamino, spalvino įvairius paukščius, puošė ir margino jų kiaušinukus.​

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje: FB simbolis