porolonas

Ar žinote, kurioje įmonėje Šiauliuose dirba net 400 darbuotojų? Ar girdėjote, kad ši įmonė buvo apdovanota „Gazelės“ apdovanojimu, kuris skiriamas sparčiausiai Lietuvoje augančioms įmonėms? Kokia tai įmonė?

Visus atsakymus sužinojo priešmokyklinukai iš „Gudručių“ grupės, nuvykę į UAB NMF POROLON gamyklą.
Mūsų grupės narės Ievutės mama Reda Stasiūnienė šioje įmonėje dirba projektų vadove. Puiku, kad ji maloniai sutiko supažindinti, kaip gaminamos antklodės ir pagalvės, be kurių neapsieina nei viena šeima. Vaikai stebėjo, kaip ruošiami gaminiai, „maudėsi“ porolono lietuje, patys gamino pagalves. Grįžome daug pamatę ir sužinoję bei atminimui gavę dovanų – pačių pasigamintas pagalves.
Auklėtoja Asta Gudauskienė

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje:  FB simbolis