• header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg

2b piratai

Vieną dieną, vieną pamoką po mokyklą lakstė ir lobių ieškojo... piratai! 6 komandos, 6 žemėlapiai, 6 skirtingi maršrutai ir 6 skirtingi lobiai – štai kokią įdomią ir kūrybišką pasaulio pažinimo pamoką „Seni daiktai prabyla“ 2b klasės mokiniams suorganizavo mokytoja Asta Patapkinienė.

Daug netikėtumų – ieškant, džiugių emocijų – radus, spindinčių akių – išpakavus, svarstymų – aptariant rastus daiktus. Įdomu, ką rado piratai? Senovėje mūsų prosenelių naudotus daiktus: geldą, ližę, vyžas, žibalinę lempą, lygintuvą ir kavamalę (be jokių laidų), sūrio spaudyklę. Už aktyvumą, draugiškumą, teisingą daiktų pristatymą, kultūringą elgesį „piratus“ mokytoja apdovanojo „auksinėmis“ saldžiomis monetomis 

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje:  FB simbolis