• header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg

8kl komiksu kurejai

Komiksų centras – stebuklinga vieta, kur kiekvienas gali įgauti super galių, išlaisvinti vaizduotę ir tapti kūrėju.


Antrus metus iš eilės mūsų mokyklos aštuntokai dalyvauja komiksų kūrimo procese. Pernai, susipažinę su komiksų kūrimu, moksleiviai ir šiemet gavo kvietimą atvykti į Šiaulių miesto P. Višinskio bibliotekos „Saulės“ filialo Komiksų centrą. Ir gavo ne šiaip kvietimą, o kvietimą dalyvauti komiksų kūrimo konkurse „Bibliotekininkas – knygų valdovas“. Šiais metais aštuntokai ne piešė ranka, o kūrė foto komiksus ir rašė tekstus, taikydami specialią kompiuterinę programą. Konkursui darbai jau išsiųsti, o mes nekantriai laukiame rezultatų
Gera nuotaika, nauja patirtis ir teigiamos emocijos tądien buvo aštuntokų palydovai...
Klasės vadovė Zita Urbietienė

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje:  FB simbolis