• header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg

apie studijas Svedijoje

Lapkričio 7 d. klasės valandėlių metu penktokai ir septintokai sulaukė viešnios. Tai Laura Trumpulytė, buvusi mokyklos mokinė, kuri dabar gyvena ir mokosi Švedijoje.

Laura įdomiai papasakojo apie tai, kur ir kaip ji gyvena, kaip leidžia laisvalaikį. Mokiniai sužinojo, kad jaunimas užsienyje ne tik pramogauja, bet dažnas ir dirba, kad turėtų kišenpinigių. Pasak Lauros, dirbti gali kiekvienas, kas netingi, laisvai suderindamas darbą ir mokslus.

Įdomi detalė – nėra namų darbų, bet pamoka trunka 1 val. 45 minutes, t.y. panašiai kaip trys mūsų įprastos pamokos. Laura baigė studijas koledže ir dabar mokosi universitete. Ir penktokai, ir septintokai viešniai negailėjo klausimų, o Laura nešykštėjo atsakymų ir pamokymų... Netruko prabėgti laikas kartu. Atsisveikindami pasikeitė dovanomis – Laura vaišino vaikus, o šie dėkojo jai. Mokiniai vienbalsiai nutarė – kviesime Laurą į svečius dar kartą, tik tada prašysime ir padainuoti (mokydamasi mūsų mokykloje ji dainuodavo), o ir mes ,,nepasišiukšlinsim‘‘, parodysim, ką mokam.
Klasės vadovės R. Sidabrienė ir A. Višniauskienė