septintoku laisvalaikis

Kaip mes praleidžiame laisvalaikį? Ogi įvairiai! Tikrai nesėdime prie kompiuterių užsidarę namuose, bet susitinkame su klaės draugais ir stengiamės kuo įvairiau ir linksmiau leisti popamokinį laiką.

Praėjusį trečiadienį (spalio 19 d.), susitarę su klasės draugais, nusprendėme „išbandyti“ naujai atsidariusį „Kanes“ batutų parką Šiauliuose. Ten buvome valandą, bet ta valanda praėjo labai greitai ir daliai vaikų trūko laiko, todėl pasiliko antrai valandai. Batutų parke įspūdžių tikrai netrūko: buvo labai linksma, įdomu, su mumis buvo labai linksmas ir nuotaikingas instruktorius. Galėjome atlikti įvairius triukus ore, buvo įvairių užsiėmimų.
Po smagiai praleisto laiko kartu Batutų parke, šį trečiadienį (spalio 25 d.) sugalvojome surengti klasės „Siaubo vakarėlį“. Žiūrėjome siaubo filmą „Anabelė 2“. Vakaras praėjo „šiurpokai“, bet labai smagiai. Pasibuvome su draugais, pabendravome. Manome, kad  tokių renginių metu mes susidraugaujam, geriau pažįstame vieni kitus.
Septintokės Rusnė Griciūtė ir Kornelija Šimkevičiūtė