• mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Stovykla 0

2024 m. birželio 10–14 dienomis Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro progimnazijoje buvo įgyvendintas vaikų vasaros poilsio projektas – stovykla „Patirk ir nepamiršk“. Joje dalyvavo net 60 1–4 klasių mokinių ir dirbo 11 progimnazijos darbuotojų. Vasaros poilsio stovykla „Patirk ir nepamiršk“ – tai 5 dienų dieninė vaikų vasaros poilsio užimtumo programa,

kurios tikslas – užtikrinti kokybišką ir įvairiapusį vaikų užimtumą pasibaigus ugdymo procesui. Stovyklos metu organizuotos kūrybinės, tyrinėjimų, atradimų, socialinio – emocinio ugdymo, sporto, turizmo ir žaidimų veiklos. Ugdytiniai gilino žinias apie gyvąją gamtą, lavino gebėjimą sieti teoriją su praktika, ugdė pažinimo, kultūrinę, kūrybiškumo, komunikavimo, skaitmeninę, pilietiškumo, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas. Vaikai aktyviai įsitraukė į visas edukacines veiklas. O jų buvo daug ir įvairių: kūrybinės dirbtuvės „Žaliaplaukis naminukas“ Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, edukacinis užsiėmimas „Sensoriniai skaitymai“ Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, edukacinis užsiėmimas „Arklio reikšmė žmogaus gyvenime“ Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre, Edukacinis užsiėmimas „Florariumas“ Šiaulių jaunųjų gamtininkų centre, edukacinis užsiėmimas „Itališkos picos gaminimas“ restorane „Baltas gandras“, linksmieji STEAM eksperimentai ir kūrybinė veikla lauke / lauko klasėse, edukacinis užsiėmimas „Pažink Naisius“, edukacija „Susitikimas su Mūšos tyrelio laume“ Mūšos tyrelio pažintiniame take, išvyka į boulingą, aktyvioji veikla „Žaidžiame ir sportuojame linksmai“ mokyklos stadione, SEU užsiėmimai mokyklos lauko klasėse. Turiningos edukacinės veiklos pradinio ugdymo programos mokiniams vasaros poilsio stovyklos metu buvo puiki galimybė plėstis jų saviraiškai per intelektualinę, tiriamąją ir kūrybinę veiklą.

Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybei už suteiktą finansinę paramą!

Stovykla 1

Stovykla 2

Stovykla 3