• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

projekto pabaiga 1

4b klasės mokiniai baigė ne tik pradinę mokyklą, bet ir Pažintinės žuvininkystės programą „Išauginta Europos Sąjungoje“, kurią  įgyvendina Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Žemės ūkio agentūra prie Žemės ūkio ministerijos. Trečio susitikimo metu ketvirtokai sužinojo, kodėl sveika valgyti žuvį, o vėliau pasitikrino žinias žaisdami smagų žaidimą: traukė klausimus, tad reikėjo prisiminti, ką išgirdo paskaitos „Žuvis ir sveika mityba“ metu. Smagiausia buvo dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu, naudojant modeliną, gražino stalo įrankius jūrine tematika! Vaikai užbaigė pildyti dovanotas knygutes – „Akvakultūra“. Visi buvo apdovanoti šios programos dovanomis – kuprinėmis ir maisto dėžutėmis! 

Mokytoja Daiva

projekto pabaiga 3

projekto pabaiga 2