• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

uvis 1

Savaitės pradžia 4b klasės mokiniams buvo linksma ir turininga! Jie toliau dalyvauja pažintinės žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“, kurią įgyvendina Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Žemės ūkio agentūra prie Žemės ūkio ministerijos. Šį kartą ketvirtokai keliavo į Šilutės profesinio mokymo centro Žuvininkystės praktinio mokymo centrą, kur susipažino su akvakultūros vystymosi istorija pasaulyje ir Lietuvoje. Vyko įtrauki pažintis su jose auginamomis žuvimis ir jų gyvenimo ypatumais. Vaikai dalyvavo linksmuose ir daug emocijų sukėlusiuose žaidimuose: pagauti žuvį ir ją perduoti komandos draugui, paglostyti bei pasakyti meilius žodžius ir pabučiuoti! Gardžiai papietavę ir pilni įspūdžių grįžome namo!

Mokytoja Daiva ir 4b klasės mokiniai.

uvis 2